Kalendarium wydarzeń

 
Maj 2019
 
pon.
wt.
śr.
czw.
pt.
sob.
ndz.
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19

Kategorie

  • Klub Lekarza przy Okręgowej Izbie Lekarskiej w Łodzi zaprasza lekarzy i lekarzy dentystów na pyszne obiady. Codziennie nowe menu w przystępnych cenach. Członkowie OIL w Łodzi mogą skorzystać także z dofinansowania. Zamów obiad przez specjalny formularz

  • Rząd nie realizuje postulatów z "Porozumień Szumowskiego", dlatego 1 czerwca tysiące lekarzy z całej Polski wyszło na ulicę i wzięło udział w manifestacji w Warszawie, żeby pokazać determinację w walce o wzrost finansowania w ochronie zdrowia.

  • Willa przy ul. Czerwonej 3 jest otwarta dla wszystkich lekarzy, służąc jako miejsce integracji naszego środowiska. Dokładamy wszelkich starań, aby przychodzili tutaj z chęcią i przyjemnością, po prostu jak do siebie.

Czwartki ze zdrowiem i medycyną

Wersja do wydrukuPDF versionEPUB version
data wydarzenia: 
30 Maj 2019

Pod koniec maja obchodzony jest Tydzień Promocji Karmienia Piersią.

Z tej okazji Fundacja „Misja Medyczna” oraz Okręgowa Izba Lekarska w Łodzi zapraszają na kolejne spotkanie z cyklu „Czwartki ze zdrowiem i medycyną". Naszymi gośćmi będą:

  • prof. Przemysław Oszukowski, specjalista ginekologii i położnictwa, spec. perinatologii
  • Jolanta Parafiniuk, specjalistka pielęgniarstwa położniczego.

 

Zapraszamy 30 maja, do Okręgowej Izby Lekarskiej w Łodzi (ul. Czerwona 3, g.17.00). Spotkanie jest otwarte dla mieszkańców i bezpłatne. Zapraszamy Mamy, przyszłe Mamy i wspierające Babcie.
Celem Tygodnia Promocji Karmienia Piersią jest propagowanie i wspieranie karmienia piersią.

Podczas spotkania będzie możliwość zadawania pytań. O czym, m.in. będzie można porozmawiać?

  • Jak przygotować się do okresu ciąży (Jakie badania przeprowadzić i kiedy? Czy zmienić nawyki żywieniowe? Czy zażywać suplementy?)
  • Jak przygotować się do porodu (Najskuteczniejsze i najbezpieczniejsze dla kobiety i dziecka metody łagodzenia bólu porodowego, najważniejsze potrzeby kobiety w trakcie porodu i po porodzie,  najczęstsze problemy – i jak im zaradzić).
  • Przygotowanie do karmienia piersią (Jak pomóc kobiecie? Co można zrobić przed urodzeniem dziecka, a jak pomagać po porodzie? Jak może pomóc Rodzina, wspierająca Babcia).

 

Zapraszamy serdecznie.

Celem projektu Fundacji Misja Medyczna „Czwartki ze zdrowiem i medycyną” jest propagowanie poprawnych nawyków zdrowotnych oraz dyskusja nad naszym stylem życia, wyzwaniami i zagrożeniami współczesnego świata. Cykliczne czwartkowe spotkania zakładają dyskusję na ważne tematy i mają być zachętą do zastanowienia nad naszymi postawami i wyborami.

 

Z poważaniem,

Krzysztof Suszek, Przewodniczący Rady Fundacji „Misja Medyczna”

tel. 723 694 876

Data dodania: 21 Maj 2019

Powiązane artykuły

Zaproszamy do udziału w kolejnych, XXIX Żeglarskich Mistrzostwach Polski Lekarzy, które odbędą się w dniach 6-8 września 2019r. w Ośrodku Wrota Mazur k. Pisza – jezioro Roś.
Delegatura Piotrkowska Okręgowej Izby Lekarskiej w Łodzi zaprasza do udziału w XIII Turnieju Tenisa Ziemnego Family Cup Zawody organizowane są z myślą o lekarskich rodzinach tenisowych. Turniej odbędzie się 8 września br. (niedziela) w godz. 10.00 – 14.00, 
 Okręgowa Izba Lekarska w Łodzi organizuje  konferencję doskonalącą pt.
Okręgowa Izba Lekarska w Łodzi oraz Uniwersytet Medyczny w Łodzi  zapraszają na kolejną edycję Kursu przygotowującego do Lekarskiego Egzaminu Końcowego

Najnowsze wpisy

20 sie 2019

Szkolenie dla lekarzy “Konopie medyczne w teorii i praktyce”, organizowane w dniu 23 września 2019 r. przez Spectrum Cannabis Polska pod patronatem Okręgowej Izby Lekarskiej w Łodzi oraz Okręgowej Izby Aptekarskiej w Łodzi

20 sie 2019

Zapraszamy na spotkanie otwarte dla wszystkich zainteresowanych Akcją "Zdrowa Praca" w Okręgowej Izbie Lekarskiej przy Czerwonej 3 w Łodzi w najbliższą środę 21 sierpnia o godz.18.

5 sie 2019

W Klubie Lekarza w Łodzi przy ul. Czerwonej 3 odbędzie się w październiku, tradycyjnie jak co roku, powakacyjna Ogólnopolska Wystawa Fotograficzna Lekarzy tym razem pod hasłem - „Barwy świata” - realizację tego tematu pozostawiamy inwencji oraz wyobraźni lekarzy i lekarzy dentystów, chcących wziąć udział w Wystawie.

Nasze serwisy