Kalendarium wydarzeń

 
Maj 2019
 
pon.
wt.
śr.
czw.
pt.
sob.
ndz.
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19

Kategorie

  • Klub Lekarza przy Okręgowej Izbie Lekarskiej w Łodzi zaprasza lekarzy i lekarzy dentystów na pyszne obiady. Codziennie nowe menu w przystępnych cenach. Członkowie OIL w Łodzi mogą skorzystać także z dofinansowania. Zamów obiad przez specjalny formularz

  • Willa przy ul. Czerwonej 3 jest otwarta dla wszystkich lekarzy, służąc jako miejsce integracji naszego środowiska. Dokładamy wszelkich starań, aby przychodzili tutaj z chęcią i przyjemnością, po prostu jak do siebie.

Czwartki ze zdrowiem i medycyną

Wersja do wydrukuPDF versionEPUB version
data wydarzenia: 
30 Maj 2019

Pod koniec maja obchodzony jest Tydzień Promocji Karmienia Piersią.

Z tej okazji Fundacja „Misja Medyczna” oraz Okręgowa Izba Lekarska w Łodzi zapraszają na kolejne spotkanie z cyklu „Czwartki ze zdrowiem i medycyną". Naszymi gośćmi będą:

  • prof. Przemysław Oszukowski, specjalista ginekologii i położnictwa, spec. perinatologii
  • Jolanta Parafiniuk, specjalistka pielęgniarstwa położniczego.

 

Zapraszamy 30 maja, do Okręgowej Izby Lekarskiej w Łodzi (ul. Czerwona 3, g.17.00). Spotkanie jest otwarte dla mieszkańców i bezpłatne. Zapraszamy Mamy, przyszłe Mamy i wspierające Babcie.
Celem Tygodnia Promocji Karmienia Piersią jest propagowanie i wspieranie karmienia piersią.

Podczas spotkania będzie możliwość zadawania pytań. O czym, m.in. będzie można porozmawiać?

  • Jak przygotować się do okresu ciąży (Jakie badania przeprowadzić i kiedy? Czy zmienić nawyki żywieniowe? Czy zażywać suplementy?)
  • Jak przygotować się do porodu (Najskuteczniejsze i najbezpieczniejsze dla kobiety i dziecka metody łagodzenia bólu porodowego, najważniejsze potrzeby kobiety w trakcie porodu i po porodzie,  najczęstsze problemy – i jak im zaradzić).
  • Przygotowanie do karmienia piersią (Jak pomóc kobiecie? Co można zrobić przed urodzeniem dziecka, a jak pomagać po porodzie? Jak może pomóc Rodzina, wspierająca Babcia).

 

Zapraszamy serdecznie.

Celem projektu Fundacji Misja Medyczna „Czwartki ze zdrowiem i medycyną” jest propagowanie poprawnych nawyków zdrowotnych oraz dyskusja nad naszym stylem życia, wyzwaniami i zagrożeniami współczesnego świata. Cykliczne czwartkowe spotkania zakładają dyskusję na ważne tematy i mają być zachętą do zastanowienia nad naszymi postawami i wyborami.

 

Z poważaniem,

Krzysztof Suszek, Przewodniczący Rady Fundacji „Misja Medyczna”

tel. 723 694 876

Data dodania: 21 Maj 2019

Powiązane artykuły

Komisja Sportu i Rekreacji OIL w Łodzi zaprasza na wyjazd narciarski do Bormio w dniach 13-22 marca 2020. Informacje Pani Magdalena Rydz, tel. 42 6831709. 
31 grudnia 2019 roku godzina 20.30 Klub Lekarza w Łodzi, ul. Czerwona 3
Komisja Sportu i Rekreacji ORL w Łodzi zaprasza na wyjazd narciarski do Bormio w dniach 13-21.03.2020 r.
w wykonaniu Kameralnego Chóru INCANTO z Pabianic - 15 grudnia 2019 roku (niedziela) godzina 17.00, Klub Lekarza, ul. Czerwona 3

Najnowsze wpisy

13 gru 2019

Łódzki OW NFZ zaprasza lekarzy, pielęgniarki i położne na dzień otwarty w sobotę 14 grudnia 2019 do siedziby ŁOW NFZ w Łodzi przy ul. Kopcińskiego 56 sala na parterze, w godzinach 8 - 16.

12 gru 2019

8 stycznia 2020 r. wejdzie w życie obowiązek wystawiania recept w postaci elektronicznej. W określonych przypadkach recepty będą jednak również po ww. dacie wystawiane w postaci papierowej. Dotyczy to...

11 gru 2019

Z uwagi na liczne sygnały, w tym pochodzące od indywidualnych lekarzy, wskazujące że system Elektronicznych Zwolnień Lekarskich posiada liczne wady techniczne i ulega częstym awariom, Prezes Naczelnej Rady Lekarskiej zwrócił się do Prezes Zakładu Ubezpieczeń Społecznych o wyjaśnienia przyczyn tych problemów oraz wskazanie terminu, kiedy zostaną zlikwidowane.

Nasze serwisy