Kalendarium wydarzeń

 
Październik 2018
 
pon.
wt.
śr.
czw.
pt.
sob.
ndz.
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Kategorie

  • Willa przy ul. Czerwonej 3 jest otwarta dla wszystkich lekarzy, służąc jako miejsce integracji naszego środowiska. Dokładamy wszelkich starań, aby przychodzili tutaj z chęcią i przyjemnością, po prostu jak do siebie.

Lista delegatów na Okręgowy Zjazd Lekarzy VIII kadencji (lata 2018-2022):

Wersja do wydrukuPDF versionEPUB version

 

Lista delegatów na Okręgowy Zjazd Lekarzy VIII kadencji

Delegatura Łódzka
Abramowicz    Włodzimierz
Adamkiewicz    Bożena
Bała    Agnieszka
Banaś    Izabela
Banyś    Andrzej
Baranowski    Michał
Barańska    Dobromiła
Bednarek-Drath    Anna
Bednarkiewicz    Zbigniew
Berkan-Kawińska    Aleksandra
Bladowska-Dekert    Katarzyna
Błaszczyk    Barbara
Bobrski    Michał
Boroński    Bartosz
Borysewicz-Charzyńska    Krystyna
Czarnecki    Paweł
Czekalski    Paweł
Długosz    Przemysław
Dobrogowski    Miłosz
Doliwa-Augustowska    Aneta
Duchowska    Aleksandra
Dworzyńska    Agnieszka
Figas-Kubica    Elżbieta
Filipowska    Małgorzata
Foks    Maciej
Frymus    Paulina
Gałczyński    Szymon
Gańczarczyk    Anna
Gerstenkorn    Andrzej
Gęsicki    Tomasz
Głośny    Józef
Goch    Jolanta
Golański    Ryszard
Gronostaj    Anna
Hańcka    Jolanta
Hilt    Aleksandra
Jaczewski    Bogumił
Jasek    Łukasz
Jasiak    Łukasz
Jaszczuk    Elżbieta
Jędrzejczak    Paweł
Józefowicz-Korczyńska    Magdalena
Jóźwiak    Andrzej
Kaczmarek    Januariusz
Kapsiak    Katarzyna
Kardas-Sobantka    Dorota
Karpiński    Przemysław
Kawiński    Janusz
Kępa    Robert
Kijas    Zbigniew
Klichowicz    Lidia
Klimczak    Magdalena
Kołodziej-Kowalska    Emilia
Kopeć    Jakub
Kowalczyk    Mateusz
Koziarska-Rościszewska    Małgorzata
Kozłowska-Kijewska    Maria
Krakowiak    Tomasz
Kralkowska    Ewa
Kruglak    Maria
Krzeszowski    Waldemar
Krzyżanowski    Grzegorz
Kuncman    Łukasz
Kuncman    Wojciech
Kuświk    Miłosz
Lasota    Jan
Lipka-Kociszewska    Alicja
Lucas Grzelczyk    Weronika
Machała    Ewa
Maksymiuk    Aleksandra
Makuła    Andrzej
Mazan    Paula
Mazur    Emilia
Morawiec    Jan
Morawiec    Zbigniew
Nadolski    Marek
Nowakowski    Jacek
Obzejta    Fabian
Olczyk    Diana
Olejniczak    Izabela
Owczarek    Jacek
Pakalski    Marek
Pakuła    Dariusz
Papuziński    Krzysztof
Patecki    Damian
Pawliczak    Filip
Pawłowski    Tadeusz
Piątowska    Danuta
Pietrzak    Olga
Pietrzkowicz    Magdalena
Piwowarczyk    Paweł
Płużański    Filip
Proc    Patrycja
Prochaska    Janusz
Pypeć    Lesław
Rogowska    Joanna
Rogowski    Waldemar
Rościszewska-Kuncman    Anita
Rzepecki    Jacek
Sierczak-Dzikowska    Daniela
Sitek    Tomasz
Skierkowski    Witold
Skowrońska-Jóźwiak    Elżbieta
Skrzypek-Mikulska    Agnieszka
Sokalszczuk    Andrzej
Sokalszczuk    Małgorzata
Spałka    Jakub
Stefańczyk    Ludomir
Stefańska-Kornicka    Blanka
Suchanowski    Marcin
Suchorzewski    Andrzej
Susłowski    Paweł
Szafraniec    Wojciech
Sztobryn    Michał
Szubert-Nowosielecka    Edyta
Szymański    Andrzej
Święs    Andrzej
Tadros-Zins    Monika
Tarka    Agnieszka
Timler    Dariusz
Trybulska-Foryś    Iwona
Wasiak    Janusz
Więclewski    Łukasz
Wijata    Danuta
Wilczyńska    Małgorzata
Włodarczyk    Maciej
Włostek    Agnieszka
Wosik-Erenbek    Marzenna
Wójcik    Tadeusz
Zaleśna    Izabela
Zatke-Witkowska    Małgorzata
Ziółkowski    Piotr
Zwierzchowski    Andrzej

Delegatura Piotrkowska
Bartosik    Andrzej
Białaczewski    Andrzej
Budnik    Marcin
Chalusiak    Marek
Chełpa    Andrzej
Dobrowolski    Leszek
Dziubałtowska-Horyń    Grażyna
Flejterski    Artur
Gorząd    Małgorzata
Gradowski    Grzegorz
Hoffer    Zdzisław
Jaskólski    Marek
Jaworska-Zienkiewicz    Sylwia
Józefacki    Leszek
Józefiak    Michał
Karkoszka    Maria
Kawnik    Dorota
Kiełkowicz    Tomasz
Kimelski    Roman
Kowalczyk    Artur
Kowalska    Beata
Lizis    Tadeusz
Malicki    Cezary
Matyjaszczyk    Jan
Mazur    Grzegorz
Olczyk    Włodzimierz
Pachulska    Marzanna
Pacześ    Ewa
Paluch    Katarzyna
Polityło-Lewandowska    Beata
Pryczak    Elżbieta
Przybyszewski    Wiktor
Pyziak    Andrzej
Rogulski    Łukasz
Skrzypczyk    Agnieszka
Sobótka    Maciej
Śniegula    Tomasz
Trzeciak    Piotr
Uciński    Andrzej
Walczykowski    Krzysztof
Wendrowska    Ewa
Wiernik    Anna
Wojciechowska    Elżbieta
Wyrwas-Meckier    Beata
Zaborowski    Jacek
Zochniak    Krzysztof

Delegatura Sieradzka
Błasiak    Tomasz
Dąbkowska    Krystyna
Denys-Ptaszyńska    Ewa
Dutkowski    Cezary
Elerowska    Irena
Jaksa-Klimas    Zofia
Juzala    Ireneusz
Kardacka    Dorota
Kardas    Włodzimierz
Konieczny    Piotr
Kraszewski    Robert
Krzemiński    Andrzej
Lis-Owczarek    Anna
Marszałek    Tomasz
Pająk    Jolanta
Panek    Radomir
Pierzynka    Jadwiga
Popiel    Agnieszka
Sadłecka-Pawlak    Teresa
Skrzypińska    Halina
Stolarczyk    Włodzimierz
Sujka    Robert
Wesołowska    Agata
Zalewska-Strzelczyk    Anna
Zwolińska    Beata

Delegatura Skierniewicka
Bąbińska-Zygmunt    Marzena
Białek    Paulina
Biedrzycka-Kądziela    Teresa
Diks    Dariusz
Filipczak    Robert
Grabowski    Waldemar
Jackowski    Rafał
Lindorf    Małgorzata
Malanowicz    Grzegorz
Mączyńska    Anna
Osica    Michał
Pietraszko    Agnieszka
Rogowski    Zbigniew
Tokarzewska    Anna
Walczewski    Krzysztof
Wawrzyńczak    Agata
Wiśniewski    Piotr
Wnuk    Ewa
Zalewska    Małgorzata

Okręgowy Zjazd Lekarzy zwoływany jest każdego roku przez Okręgową Radę Lekarską.


Okręgowy Zjazd Lekarzy:


1) podejmuje uchwały w sprawach objętych zakresem działania izby;
2) ustala zasady gospodarki finansowej izby oraz uchwala budżet izby;
3) rozpatruje i zatwierdza roczne i kadencyjne sprawozdania okręgowej rady lekarskiej, okręgowej komisji rewizyjnej, okręgowego sądu lekarskiego, okręgowego rzecznika odpowiedzialnoÊci zawodowej oraz sprawozdania okręgowej komisji wyborczej;
4) rozpatruje wniosek w sprawie udzielenia absolutorium okręgowej radzie lekarskiej;
5) uchwala regulaminy:
a) okręgowej rady lekarskiej,
b) okręgowej komisji rewizyjnej;
6) ustala liczbę członków organów izby i okręgowej komisji wyborczej;
7) dokonuje spośród delegatów na zjazd wyboru prezesa i członków okręgowej rady lekarskiej, okręgowego rzecznika odpowiedzialności zawodowej, członków okręgowej komisji rewizyjnej, członków okręgowej komisji wyborczej oraz delegatów na Krajowy Zjazd Lekarzy;
8) dokonuje spośród delegatów lub spośród lekarzy wskazanych przez ustępujący okręgowy sąd lekarski wyboru członków okręgowego sądu lekarskiego oraz spośród delegatów lub spośród lekarzy wskazanych przez ustępującego okręgowego
rzecznika odpowiedzialności zawodowej wyboru zastępców okręgowego rzecznika odpowiedzialności zawodowej;
9) określa wykaz funkcji w okręgowej izbie lekarskiej, których pełnienie może być wynagradzane.

 

Nasze serwisy