Kalendarium wydarzeń

 
Październik 2019
 
pon.
wt.
śr.
czw.
pt.
sob.
ndz.
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Kategorie

  • Klub Lekarza przy Okręgowej Izbie Lekarskiej w Łodzi zaprasza lekarzy i lekarzy dentystów na pyszne obiady. Codziennie nowe menu w przystępnych cenach. Członkowie OIL w Łodzi mogą skorzystać także z dofinansowania. Zamów obiad przez specjalny formularz

  • Willa przy ul. Czerwonej 3 jest otwarta dla wszystkich lekarzy, służąc jako miejsce integracji naszego środowiska. Dokładamy wszelkich starań, aby przychodzili tutaj z chęcią i przyjemnością, po prostu jak do siebie.

Mistrzostwa Delegatury Skierniewickiej w bowlingu

Wersja do wydrukuPDF versionEPUB version

Dnia 7 grudnia 2016 roku w gościnnych i ekskluzywnych progach hotelu „Ossa” k. Rawy Mazowieckiej miało miejsce ostatnie w bieżącym roku spotkanie integracyjno - sportowe Delegatury Skierniewickiej Okręgowej Izby Lekarskiej w Łodzi (Mistrzostwa Delegatury w bowlingu). Inspiratorką i organizatorką imprezy była dr Teresa Biedrzycka-Kądziela. Tym razem sprawdzaliśmy się w sprawności turlania kuli kręglowej. W turnieju wystąpili Koledzy i Koleżanki lekarze i lekarze dentyści z terenu Delegatury. Wśród lekarzy mistrzem okazał się Kolega Piotr Wiśniewski (ortopeda), uzyskał 96 punktów. Wśród lekarek mistrzynią została Barbara Filipczak (okulista), uzyskała 76 punktów, zaś wśród dentystów mistrzynią okazała się koleżanka Magda Rodakowska-Wiśniewska - 56 punktów. Najmłodszym uczestnikiem imprezy był 10-letni wnuk dr Mariusza Komorowskiego (kardiologa) Bogdan, który uzyskał 45 punktów. Wszyscy wyżej wymienieni otrzymali od organizatorki pamiątkowe dyplomy. Po półtoragodzinnej rywalizacji na kręgielni przyszedł czas na wspólną biesiadę i pogawędki, których ostatnio coraz mniej ze względu na powszechne zapracowanie lekarzy. Myślę jednak, że to bardzo dobrze, iż jeszcze komuś chce się chcieć, tak jak koleżance Teresie. Kończąc składam jeszcze raz głęboki ukłon w Jej stronę jako organizatorki.

 

Uczestnik imprezy

Robert Filipczak

 

 

Data dodania: 20 Grudzień 2016

Nasze serwisy