Kalendarium wydarzeń

 
Czerwiec 2019
 
pon.
wt.
śr.
czw.
pt.
sob.
ndz.
3
4
5
6
7
8
9
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Kategorie

  • Klub Lekarza przy Okręgowej Izbie Lekarskiej w Łodzi zaprasza lekarzy i lekarzy dentystów na pyszne obiady. Codziennie nowe menu w przystępnych cenach. Członkowie OIL w Łodzi mogą skorzystać także z dofinansowania. Zamów obiad przez specjalny formularz

  • Rząd nie realizuje postulatów z "Porozumień Szumowskiego", dlatego 1 czerwca tysiące lekarzy z całej Polski wyszło na ulicę i wzięło udział w manifestacji w Warszawie, żeby pokazać determinację w walce o wzrost finansowania w ochronie zdrowia.

  • Willa przy ul. Czerwonej 3 jest otwarta dla wszystkich lekarzy, służąc jako miejsce integracji naszego środowiska. Dokładamy wszelkich starań, aby przychodzili tutaj z chęcią i przyjemnością, po prostu jak do siebie.

NOWE NUMERY INDYWIDUALNYCH KONT BANKOWYCH

Wersja do wydrukuPDF versionEPUB version

NOWE NUMERY INDYWIDUALNYCH KONT BANKOWYCH członków Okręgowej Izby Lekarskiej w Łodzi

Uprzejmie informujemy, iż zostały Państwu nadanenowe numery indywidualnych rachunków bakowych, na które prosimy aktualnie dokonywać wpłat składek członkowskich z tytułu przynależności do Okręgowej Izby Lekarskiej w Łodzi. Poprzednie numery kont bankowych wygasną w pierwszej połowie 2019 roku. 

Powodem powyższej zmiany jest, niezależne od naszej Izby, połączenie Banku BPH, który dotychczas obsługiwał system płatności powszechnych w Okręgowej Izbie Lekarskiej w Łodzi, z Alior Bankiem.

Nowy numer rachunku bankowego będzie do Państwa przesyłany czterokrotnie wraz z pismem Panaceum.

Powyższy numer rachunku bankowego składa się z 26 znaków, z czego ostatnie 7 cyfr odpowiada numerowi Państwa Prawa Wykonywania Zawodu, co umożliwia bezbłędną identyfikację nadawcy przelewu.

Gorąco zachęcamy Państwa do dokonywania wpłat z tytułu składek członkowskich w drodze stałego zlecenia złożonego w swoim banku.Do zmiany formy dokonywania w/w wpłat zachęcamy również, osoby którym składki z tytułu członkostwa w OIL w Łodzi są potrącane z wynagrodzenia, przez pracodawców.

Informujemy także, iż nowy numer indywidualnego konta bankowego nadawany jest automatycznie każdemu członkowi Okręgowej Izby Lekarskiej w Łodzi, i jego otrzymanie w żaden sposób nie wpływa na nabyte wcześniej, przez niektórych czlonków OIL w Łodzi, uprawnień do zwolnienia z opłacania składek członkowskich.

Data dodania: 10 Grudzień 2018

Nasze serwisy