Kalendarium wydarzeń

 
Wrzesień 2018
 
pon.
wt.
śr.
czw.
pt.
sob.
ndz.
1
2
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Kategorie

  • Willa przy ul. Czerwonej 3 jest otwarta dla wszystkich lekarzy, służąc jako miejsce integracji naszego środowiska. Dokładamy wszelkich starań, aby przychodzili tutaj z chęcią i przyjemnością, po prostu jak do siebie.

spotkanie Koła Lekarzy Seniorów w Piotrkowie

Wersja do wydrukuPDF versionEPUB version

 KOŁO LEKARZY SENIORÓW

PRZY DELEGATURZE PIOTRKOWSKIEJ OKRĘGOWEJ IZBY LEKARSKIEJ

W ŁODZI

 

 

Założycielskie spotkanie członków Koła Lekarzy Seniorów przy Delegaturze Piotrkowskiej OIL w Łodzi odbyło się 8 kwietnia 2003 roku. W zebraniu uczestniczyło ponad 40 osób z Piotrkowa Tryb., Bełchatowa i Tomaszowa Maz. W chwili obecnej KLS liczy 37 stałych członków. Spotkania odbywały się w siedzibie Delegatury, przeważnie jeden raz w kwartale. Na spotkaniach poruszano tematy dotyczące pomocy bytowej dla lekarzy emerytów, poprawy dostępu do leczenia specjalistycznego i uzdrowiskowego, potrzeby podejmowania działań na rzecz emerytów kulturalno-rekreacyjnych, np. wyjście do teatru czy organizacja wycieczki.

W roku 2017 w Delegaturze Piotrkowskiej odbyły się 2 spotkania członków KLS . W spotkaniu wielkanocnym i wigilijnym uczestniczyło 30 koleżanek i kolegów. Spotkanie wigilijne dzięki wsparciu Starostwa Powiatowego w Piotrkowie odbyło się w poza siedzibą Izby. Uczestniczyli w nim także zaproszeni na spotkanie przedstawiciele Starostwa.

Dzięki dofinansowaniu ( po raz pierwszy) przez OIL w Łodzi naszego KLS w kwocie 4.000 zł. mogliśmy pozwolić sobie na realizację wcześniej zaplanowanych działań kulturalno-rekreacyjnych tym bardziej, że wcześniejsze nasze spotkania organizowane były przede wszystkim z naszych skromnych składek.

Zorganizowaliśmy 3 wycieczki. W maju b.r do Łodzi. Zwiedziliśmy Księży Młyn, Palmiarnię, Dworzec Fabryczny. Wieczór zakończył się spektaklem w Teatrze Muzycznym.

Druga w listopadzie b.r. , wyjazd do Teatru Wielkiego w Łodzi na operetkę „Noc w Wenecji” i trzecia w listopadzie spektakl w MOK w Piotrkowie Tryb. „Między łóżkami”.

 

Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy.

 

 

 

Data dodania: 31 Styczeń 2018

Nasze serwisy