Kalendarium wydarzeń

 
Październik 2019
 
pon.
wt.
śr.
czw.
pt.
sob.
ndz.
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Kategorie

  • Klub Lekarza przy Okręgowej Izbie Lekarskiej w Łodzi zaprasza lekarzy i lekarzy dentystów na pyszne obiady. Codziennie nowe menu w przystępnych cenach. Członkowie OIL w Łodzi mogą skorzystać także z dofinansowania. Zamów obiad przez specjalny formularz

  • Willa przy ul. Czerwonej 3 jest otwarta dla wszystkich lekarzy, służąc jako miejsce integracji naszego środowiska. Dokładamy wszelkich starań, aby przychodzili tutaj z chęcią i przyjemnością, po prostu jak do siebie.

Zrzeczenie się prawa wykonywania zawodu

Wersja do wydrukuPDF versionEPUB version

Zrzeczenie się prawa wykonywania zawodu lekarza, lekarza dentysty

Postępowanie dotyczy lekarza, lekarza dentysty, posiadającego prawo wykonywania zawodu, który chce się zrzec prawa wykonywania zawodu oraz zostać skreślony z listy członków OIL w Łodzi

Ww osoba winnazłożyć w Okręgowej Izbie Lekarskiej w Łodzi oświadczenie o zrzeczeniu się prawa wykonywania zawodu lekarza, lekarza dentysty wraz z dokumentem ”Prawo wykonywania zawodu”.

Złożone oświadczenie jest podstawą do podjęcia przez Prezesa Okręgowej Rady Lekarskiej w Łodzi zarządzenia o skreśleniu lekarza, lekarza dentysty z listy członków okręgowej izby lekarskiej i z okręgowego rejestru lekarzy i lekarzy dentystów.

Dokument upoważniający do wykonywania zawodu lekarza, lekarza dentysty pozostaje w aktach lekarza, lekarza dentysty.

Na skutek skreślenia lekarza, lekarza dentysty z listy członków okręgowej izby lekarskiej ustaje obowiązek opłacania składki członkowskiej.

 

Dokumenty należy złożyć w pokoju nr 9, I piętro

Nasze serwisy