Kalendarium wydarzeń

 
Kwiecień 2020
 
pon.
wt.
śr.
czw.
pt.
sob.
ndz.
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Kategorie


Wsparcie psychologiczne dla członków OIL w Łodzi

Z uwagi na epidemię koronawirusa organizacja funkcjonowania biuro OIL w Łodzi ulega zmianie. Szczegółowe informacje poniżej:

 

1. Dział księgowości ->

2. Dział prawny ->

 


 

Szanowni lekarze i lekarze dentyści, członkowie Okręgowej Izby Lekarskiej w Łodzi, 

aktualna sytuacja epidemiologiczna w kraju spowodowała, że pracujemy pod jeszcze większą presją, niepewnością jutra, poziom stresu związanego z pracą jest większy niż na co dzień. Chcąc wspomóc naszych członków w tych trudnych chwilach postanowiliśmy uruchomić dla Państwa możliwość wsparcia psychologicznego. Każda osoba zmagająca się aktualnie z różnego rodzaju kryzysem może bezpłatnie otrzymać pomoc od doświadczonych terapeutów. Na początek proponujemy każdemu coś na kształt interwencji kryzysowej, tzn. że osobie zgłaszającej się po wsparcie przysługuje do 3 spotkań po godzinie każde.

Aby skorzystać z powyższej pomocy, proszę aby każdy zainteresowany wystosował do nas wiadomość na adres wsparcie@oil.lodz.pl, w tytule wiadomości wpisując - ‘psycholog’, a w treści podając swoje:
- imię i nazwisko
- nr PWZ
- nr kontaktowy

Po zweryfikowaniu przez nas nr PWZ i potwierdzeniu, że osoba zgłaszająca się jest członkiem naszej Izby, informacje te zostaną przekazane do terapeutów, którzy będą się z Państwem kontaktować bezpośrednio celem ustalenia czasu i formy konsultacji (czy rozmowa telefoniczna czy porada online).

Jako, że sytuacja w której obecnie się znaleźliśmy jest niestandardowa, pragnę nadmienić, że zgłoszenie się do skorzystania z pomocy i wysłanie emaila z informacjami wymienionymi jak powyżej, jest równoznaczne z wyrażeniem przez Państwa zgody na przetwarzanie Państwa danych osobowych w tym konkretnym celu.

Życzę Państwu dużo zdrowia, cierpliwości, wytrwałości i solidarności na najbliższy czas.

Z wyrazami szacunku,
Mateusz Kowalczyk
Sekretarz Okręgowej Rady Lekarskiej w Łodzi

Data dodania: 12 Marzec 2020

Nasze serwisy