Logowanie

Zaloguj za pomocą
PWZ i hasła

Zaloguj przez
profil zaufany

Delegatura Łódzka

Spotkania delegatury w 2020 roku:

28 stycznia 2020 r. (wtorek)
godz. 18.00

9 marca 2020 r. (poniedziałek)
godz. 18.00

  • Delegaci VIII kadencji

    Przewodniczący delegatury: Łukasz Jasek

    • Abramowicz Włodzimierz
    • Adamkiewicz Bożena
    • Bała Agnieszka
    • Banaś Izabela
    • Banyś Andrzej
    • Baranowski Michał
    • Barańska Dobromiła
    • Bednarek-Drath Anna
    • Bednarkiewicz Zbigniew
    • Berkan-Kawińska Aleksandra
    • Bladowska-Dekert Katarzyna
    • Błaszczyk Barbara
    • Bobrski Michał
    • Boroński Bartosz
    • Borysewicz-Charzyńska Krystyna
    • Czarnecki Paweł
    • Czekalski Paweł
    • Długosz Przemysław
    • Dobrogowski Miłosz
    • Doliwa-Augustowska Aneta
    • Duchowska Aleksandra
    • Dworzyńska Agnieszka
    • Figas-Kubica Elżbieta
    • Filipowska Małgorzata
    • Foks Maciej
    • Frymus Paulina
    • Gałczyński Szymon
    • Gańczarczyk Anna
    • Gerstenkorn Andrzej
    • Gęsicki Tomasz
    • Głośny Józef
    • Goch Jolanta
    • Golański Ryszard
    • Gronostaj Anna
    • Hańcka Jolanta
    • Hilt Aleksandra
    • Jaczewski Bogumił
    • Jasek Łukasz
    • Jasiak Łukasz
    • Jaszczuk Elżbieta
    • Jędrzejczak Paweł
    • Józefowicz-Korczyńska Magdalena
    • Jóźwiak Andrzej
    • Kaczmarek Januariusz
    • Kapsiak Katarzyna
    • Kardas-Sobantka Dorota
    • Karpiński Przemysław
    • Kawiński Janusz
    • Kępa Robert
    • Kijas Zbigniew
    • Klichowicz Lidia
    • Klimczak Magdalena
    • Kołodziej-Kowalska Emilia
    • Kopeć Jakub
    • Kowalczyk Mateusz
    • Koziarska-Rościszewska Małgorzata
    • Kozłowska-Kijewska Maria
    • Krakowiak Tomasz
    • Kralkowska Ewa
    • Kruglak Maria
    • Krzeszowski Waldemar
    • Krzyżanowski Grzegorz
    • Kuncman Łukasz
    • Kuncman Wojciech
    • Kuświk Miłosz
    • Lasota Jan
    • Lipka-Kociszewska Alicja
    • Lucas Grzelczyk Weronika
    • Machała Ewa
    • Maksymiuk Aleksandra
    • Makuła Andrzej
    • Mazan Paula
    • Mazur Emilia
    • Morawiec Jan
    • Morawiec Zbigniew
    • Nadolski Marek
    • Nowakowski Jacek
    • Obzejta Fabian
    • Olczyk Diana
    • Olejniczak Izabela
    • Owczarek Jacek
    • Pakalski Marek
    • Pakuła Dariusz
    • Papuziński Krzysztof
    • Patecki Damian
    • Pawliczak Filip
    • Pawłowski Tadeusz
    • Piątowska Danuta
    • Pietrzak Olga
    • Pietrzkowicz Magdalena
    • Piwowarczyk Paweł
    • Płużański Filip
    • Proc Patrycja
    • Prochaska Janusz
    • Pypeć Lesław
    • Rogowska Joanna
    • Rogowski Waldemar
    • Rościszewska-Kuncman Anita
    • Rzepecki Jacek
    • Sierczak-Dzikowska Daniela
    • Sitek Tomasz
    • Skierkowski Witold
    • Skowrońska-Jóźwiak Elżbieta
    • Skrzypek-Mikulska Agnieszka
    • Sokalszczuk Andrzej
    • Sokalszczuk Małgorzata
    • Spałka Jakub
    • Stefańczyk Ludomir
    • Stefańska-Kornicka Blanka
    • Suchanowski Marcin
    • Suchorzewski Andrzej
    • Susłowski Paweł
    • Szafraniec Wojciech
    • Sztobryn Michał
    • Szubert-Nowosielecka Edyta
    • Szymański Andrzej
    • Święs Andrzej
    • Tadros-Zins Monika
    • Tarka Agnieszka
    • Timler Dariusz
    • Trybulska-Foryś Iwona
    • Wasiak Janusz
    • Więclewski Łukasz
    • Wijata Danuta
    • Wilczyńska Małgorzata
    • Włodarczyk Maciej
    • Włostek Agnieszka
    • Wosik-Erenbek Marzenna
    • Wójcik Tadeusz
    • Zaleśna Izabela
    • Zatke-Witkowska Małgorzata
    • Ziółkowski Piotr
    • Zwierzchowski Andrze

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.