Logowanie

Zaloguj za pomocą
PWZ i hasła

Zaloguj przez
profil zaufany

Delegaci na Okręgowy Zjazd Lekarzy VIII kadencji ( lata 2018-2022)

Okręgowy Zjazd Lekarzy zwoływany jest każdego roku przez Okręgową Radę Lekarską.

Okręgowy Zjazd Lekarzy:

  1. podejmuje uchwały w sprawach objętych zakresem działania izby
  2. ustala zasady gospodarki finansowej izby oraz uchwala budżet izby
  3. rozpatruje i zatwierdza roczne i kadencyjne sprawozdania okręgowej rady lekarskiej, okręgowej komisji rewizyjnej, okręgowego sądu lekarskiego, okręgowego rzecznika odpowiedzialności zawodowej oraz sprawozdania okręgowej komisji wyborczej
  4. rozpatruje wniosek w sprawie udzielenia absolutorium okręgowej radzie lekarskiej
  5. uchwala regulaminy
    a) okręgowej rady lekarskiej,
    b) okręgowej komisji rewizyjnej
  6. ustala liczbę członków organów izby i okręgowej komisji wyborczej
  7. dokonuje spośród delegatów na zjazd wyboru prezesa i członków okręgowej rady lekarskiej, okręgowego rzecznika odpowiedzialności zawodowej, członków okręgowej komisji rewizyjnej, członków okręgowej komisji wyborczej oraz delegatów na Krajowy Zjazd Lekarzy
  8. dokonuje spośród delegatów lub spośród lekarzy wskazanych przez ustępujący okręgowy sąd lekarski wyboru członków okręgowego sądu lekarskiego oraz spośród delegatów lub spośród lekarzy wskazanych przez ustępującego okręgowego rzecznika odpowiedzialności zawodowej wyboru zastępców okręgowego rzecznika odpowiedzialności zawodowej
  9. określa wykaz funkcji w okręgowej izbie lekarskiej, których pełnienie może być wynagradzane.
  • Delegatura Łódzka

    • Abramowicz Włodzimierz
    • Adamkiewicz Bożena
    • Bała Agnieszka
    • Banaś Izabela
    • Banyś Andrzej
    • Baranowski Michał
    • Barańska Dobromiła
    • Bednarek-Drath Anna
    • Bednarkiewicz Zbigniew
    • Berkan-Kawińska Aleksandra
    • Bladowska-Dekert Katarzyna
    • Błaszczyk Barbara
    • Bobrski Michał
    • Boroński Bartosz
    • Borysewicz-Charzyńska Krystyna
    • Czarnecki Paweł
    • Czekalski Paweł
    • Długosz Przemysław
    • Dobrogowski Miłosz
    • Doliwa-Augustowska Aneta
    • Duchowska Aleksandra
    • Dworzyńska Agnieszka
    • Figas-Kubica Elżbieta
    • Filipowska Małgorzata
    • Foks Maciej
    • Frymus Paulina
    • Gałczyński Szymon
    • Gańczarczyk Anna
    • Gerstenkorn Andrzej
    • Gęsicki Tomasz
    • Głośny Józef
    • Goch Jolanta
    • Golański Ryszard
    • Gronostaj Anna
    • Hańcka Jolanta
    • Hilt Aleksandra
    • Jaczewski Bogumił
    • Jasek Łukasz
    • Jasiak Łukasz
    • Jaszczuk Elżbieta
    • Jędrzejczak Paweł
    • Józefowicz-Korczyńska Magdalena
    • Jóźwiak Andrzej
    • Kaczmarek Januariusz
    • Kapsiak Katarzyna
    • Kardas-Sobantka Dorota
    • Karpiński Przemysław
    • Kawiński Janusz
    • Kępa Robert
    • Kijas Zbigniew
    • Klichowicz Lidia
    • Klimczak Magdalena
    • Kołodziej-Kowalska Emilia
    • Kopeć Jakub
    • Kowalczyk Mateusz
    • Koziarska-Rościszewska Małgorzata
    • Kozłowska-Kijewska Maria
    • Krakowiak Tomasz
    • Kralkowska Ewa
    • Kruglak Maria
    • Krzeszowski Waldemar
    • Krzyżanowski Grzegorz
    • Kuncman Łukasz
    • Kuncman Wojciech
    • Kuświk Miłosz
    • Lasota Jan
    • Lipka-Kociszewska Alicja
    • Lucas Grzelczyk Weronika
    • Machała Ewa
    • Maksymiuk Aleksandra
    • Makuła Andrzej
    • Mazan Paula
    • Mazur Emilia
    • Morawiec Jan
    • Morawiec Zbigniew
    • Nadolski Marek
    • Nowakowski Jacek
    • Obzejta Fabian
    • Olczyk Diana
    • Olejniczak Izabela
    • Owczarek Jacek
    • Pakalski Marek
    • Pakuła Dariusz
    • Papuziński Krzysztof
    • Patecki Damian
    • Pawliczak Filip
    • Pawłowski Tadeusz
    • Piątowska Danuta
    • Pietrzak Olga
    • Pietrzkowicz Magdalena
    • Piwowarczyk Paweł
    • Płużański Filip
    • Proc Patrycja
    • Prochaska Janusz
    • Pypeć Lesław
    • Rogowska Joanna
    • Rogowski Waldemar
    • Rościszewska-Kuncman Anita
    • Rzepecki Jacek
    • Sierczak-Dzikowska Daniela
    • Sitek Tomasz
    • Skierkowski Witold
    • Skowrońska-Jóźwiak Elżbieta
    • Skrzypek-Mikulska Agnieszka
    • Sokalszczuk Andrzej
    • Sokalszczuk Małgorzata
    • Spałka Jakub
    • Stefańczyk Ludomir
    • Stefańska-Kornicka Blanka
    • Suchanowski Marcin
    • Suchorzewski Andrzej
    • Susłowski Paweł
    • Szafraniec Wojciech
    • Sztobryn Michał
    • Szubert-Nowosielecka Edyta
    • Szymański Andrzej
    • Święs Andrzej
    • Tadros-Zins Monika
    • Tarka Agnieszka
    • Timler Dariusz
    • Trybulska-Foryś Iwona
    • Wasiak Janusz
    • Więclewski Łukasz
    • Wijata Danuta
    • Wilczyńska Małgorzata
    • Włodarczyk Maciej
    • Włostek Agnieszka
    • Wosik-Erenbek Marzenna
    • Wójcik Tadeusz
    • Zaleśna Izabela
    • Zatke-Witkowska Małgorzata
    • Ziółkowski Piotr
    • Zwierzchowski Andrze
  • Delegatura Piotrkowska

    • Bartosik Andrzej
    • Białaczewski Andrzej
    • Budnik Marcin
    • Chalusiak Marek
    • Chełpa Andrzej
    • Dobrowolski Leszek
    • Dziubałtowska-Horyń Grażyna
    • Flejterski Artur
    • Gorząd Małgorzata
    • Gradowski Grzegorz
    • Hoffer Zdzisław
    • Jaskólski Marek
    • Jaworska-Zienkiewicz Sylwia
    • Józefacki Leszek
    • Józefiak Michał
    • Karkoszka Maria
    • Kawnik Dorota
    • Kiełkowicz Tomasz
    • Kimelski Roman
    • Kowalczyk Artur
    • Kowalska Beata
    • Lizis Tadeusz
    • Malicki Cezary
    • Matyjaszczyk Jan
    • Mazur Grzegorz
    • Olczyk Włodzimierz
    • Pachulska Marzanna
    • Pacześ Ewa
    • Paluch Katarzyna
    • Polityło-Lewandowska Beata
    • Pryczak Elżbieta
    • Przybyszewski Wiktor
    • Pyziak Andrzej
    • Rogulski Łukasz
    • Skrzypczyk Agnieszka
    • Sobótka Maciej
    • Śniegula Tomasz
    • Trzeciak Piotr
    • Uciński Andrzej
    • Walczykowski Krzysztof
    • Wendrowska Ewa
    • Wiernik Anna
    • Wojciechowska Elżbieta
    • Wyrwas-Meckier Beata
    • Zaborowski Jacek
    • Zochniak Krzysztof
  • Delegatura Sieradzka

    • Błasiak Tomasz
    • Dąbkowska Krystyna
    • Denys-Ptaszyńska Ewa
    • Dutkowski Cezary
    • Elerowska Irena
    • Jaksa-Klimas Zofia
    • Juzala Ireneusz
    • Kardacka Dorota
    • Kardas Włodzimierz
    • Konieczny Piotr
    • Kraszewski Robert
    • Krzemiński Andrzej
    • Lis-Owczarek Anna
    • Marszałek Tomasz
    • Pająk Jolanta
    • Panek Radomir
    • Pierzynka Jadwiga
    • Popiel Agnieszka
    • Sadłecka-Pawlak Teresa
    • Skrzypińska Halina
    • Stolarczyk Włodzimierz
    • Sujka Robert
    • Wesołowska Agata
    • Zalewska-Strzelczyk Anna
    • Zwolińska Beata
  • Delegatura Skierniewicka

    • Bąbińska-Zygmunt Marzena
    • Białek Paulina
    • Biedrzycka-Kądziela Teresa
    • Diks Dariusz
    • Filipczak Robert
    • Grabowski Waldemar
    • Jackowski Rafał
    • Lindorf Małgorzata
    • Malanowicz Grzegorz
    • Mączyńska Anna
    • Osica Michał
    • Pietraszko Agnieszka
    • Tokarzewska Anna
    • Wawrzyńczak Agata
    • Wiśniewski Piotr
    • Wnuk Ewa
    • Zalewska Małgorzata

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.