Logowanie

Zaloguj za pomocą
PWZ i hasła

Zaloguj przez
login.gov

Administratorem Państwa danych osobowych jest Okręgowa Izba Lekarska w Łodzi z siedzibą w Łodzi (93-005) przy ul. Czerwonej 3. Administrator wyznaczył inspektora ochrony danych osobowych, z którym można skontaktować się pod adresem e-mail: iod@oil.lodz.pl

Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajdą Państwo na naszej stronie internetowej w Polityce prywatności.

Delegatura Piotrkowska

Delegatura Piotrkowska Okręgowej Izby Lekarskiej w Łodzi
zaprasza do udziału

w XVI Turnieju Tenisa Ziemnego
„Piotrków Family Cup”

Turniej odbędzie się 1 września b.r. (niedziela) w godz. 10.00 – 14.00
na kortach OSiR-u w Piotrkowie Trybunalskim, ul. Belzacka 108/110.

Zgłoszenia przyjmuje biuro Delegatury Piotrkowskiej
tel. 44 649 17 34

Po zakończeniu rozgrywek wszystkich uczestników zapraszamy na wspólny poczęstunek.

DOFINANSOWANIE DO OBIADÓW DLA LEKARZY I LEKARZY DENTYSTÓW Z DELEGATURY PIOTRKOWSKIEJ

Delegatura Piotrkowska OIL w Łodzi zaprasza lekarzy i lekarzy dentystów do korzystania z dofinansowania do obiadów w każdy czwartek w restauracji "Symfonia" w Piotrkowie Trybunalskim przy ulicy Narutowicza 40.

Szczegółowych informacji udziela Delegatura Nr3 Okręgowej Izby Lekarskiej w Łodzi, mieszcząca się w Piotrkowie Trybunalskim przy ulicy Sienkiewicza 16, tel.44 649 17 34 lub 660 763 619

  • Delegaci X kadencji

    Przewodniczący delegatury: Paweł Banaszek

    • Białaczewski Andrzej
    • Bojanowska-Roszuk Alicja
    • Budnik Marcin
    • Chełpa Andrzej
    • Damas Daria
    • Dziubałtowska-Horyń Grażyna
    • Ginter Anna
    • Gołębiowska Małgorzata
    • Gradowski Grzegorz
    • Jaskólski Marek
    • Jaworska-Zienkiewicz Sylwia
    • Józefiak Jakub
    • Kowalczyk-Jabłecka Julita
    • Lizis Tadeusz
    • Malicki Cezary
    • Mazur Grzegorz
    • Mielczarek-Płuciennik Ewelina
    • Mijas Magdalena
    • Milczarek-Łukowiak Maria
    • Pacześ Ewa
    • Polityło-Lewandowska Beata
    • Pryczak Elżbieta
    • Pyziak Andrzej
    • Sobótka Maciej
    • Ściana Sebastian
    • Walczykowski Krzysztof
    • Walkowiak Paweł
    • Wojciechowska Elżbieta
    • Zaborowski Jacek 
    • Zasępa Aleksandra
  • Sprawozdanie z posiedzenia Delegatury

    W dniu 24 marca bieżącego roku odbyło się posiedzenie Delegatury Piotrkowskiej. Spotkaniu przewodniczył Wiceprezes Okręgowej Rady Lekarskiej, dr Grzegorz Mazur, który powitał zgromadzonych uczestników oraz złożył im serdeczne życzenia zdrowych, spokojnych i pogodnych Świąt Wielkiej Nocy.
    Jednym z kluczowych punktów posiedzenia było podsumowanie XLIV Okręgowego Sprawozdawczo-Wyborczego Zjazdu Lekarzy. Pokrótce omówiono przebieg Zjazdu oraz jego najważniejsze ustalenia. 

    Szczególną uwagę poświęcono wynikom wyborów władz samorządu lekarskiego. Poinformowano, że funkcję Prezesa Okręgowej Rady Lekarskiej obejmie dr n. med. Łukasz Jasek. Jednocześnie na kolejną, drugą kadencję na stanowisko Okręgowego Rzecznika Odpowiedzialności zawodowej wybrano lek. dent. Michała Osicę. Ponadto przedstawiono wyniki wyborów do pozostałych organów samorządu lekarskiego. Dokonano wyboru członków Okręgowej Rady Lekarskiej, Okręgowego Sądu Lekarskiego, Komisji Wyborczej oraz Komisji Rewizyjnej. Wyłoniono również zastępców Okręgowego Rzecznika Odpowiedzialności Zawodowej oraz delegatów na Krajowy Zjazd Lekarzy.

    Istotnym elementem posiedzenia było także poinformowanie o przyznaniu wyróżnienia „Zasłużony Nauczyciel Lekarzy”. Decyzją kapituły działającej przy ORL w Łodzi tytuł ten otrzymał m.in. nasz delegat, dr n. med. Grzegorz Gradowski, doceniony za wieloletni wkład w kształcenie młodych lekarzy. Wyróżnienie to stało się punktem wyjścia do dyskusji na temat procedur wyboru laureatów.
    W trakcie rozmowy zwrócono uwagę na potrzebę usprawnienia organizacji ceremonii wręczania wyróżnienia.                                                                                                   

    W  dalszej części spotkania omówiono najważniejsze decyzje, apele oraz stanowiska przyjęte podczas  Zjazdu. Podkreślono ich duże znaczenie dla samorządu lekarskiego.      

    Jednym z najważniejszych momentów posiedzenia był wybór nowego Przewodniczącego Delegatury Piotrkowskiej. W drodze aklamacji funkcję tę powierzono dr Pawłowi Banaszkowi, specjaliście radiologii z Piotrkowa Trybunalskiego. Wybór ten został przyjęty z aprobatą uczestników spotkania.

    Kolejnym punktem obrad było przypomnienie składu komisji problemowych Okręgowej Rady Lekarskiej IX kadencji. Omówiono zakres ich działania oraz znaczenie dla realizacji zadań samorządu. Jednocześnie zachęcano zebranych do aktywnego włączania się w prace komisji w nowej kadencji.

    Na zakończenie zwrócono uwagę na konieczność monitorowania sytuacji środowiska lekarskiego, ze szczególnym uwzględnieniem potrzeby udzielania wsparcia bytowego osobom znajdującym się w trudnej sytuacji.

    Grzegorz Mazur                                                               

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.