Logowanie

Zaloguj za pomocą
PWZ i hasła

Zaloguj przez
profil zaufany

Administratorem Państwa danych osobowych jest Okręgowa Izba Lekarska w Łodzi z siedzibą w Łodzi (93-005) przy ul. Czerwonej 3. Administrator wyznaczył inspektora ochrony danych osobowych, z którym można skontaktować się pod adresem e-mail: iod@oil.lodz.pl

Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajdą Państwo na naszej stronie internetowej w Polityce prywatności.

Delegaci na Okręgowy Zjazd Lekarzy IX kadencji ( lata 2022-2026)

Okręgowy Zjazd Lekarzy zwoływany jest każdego roku przez Okręgową Radę Lekarską.

Okręgowy Zjazd Lekarzy:

  1. podejmuje uchwały w sprawach objętych zakresem działania izby
  2. ustala zasady gospodarki finansowej izby oraz uchwala budżet izby
  3. rozpatruje i zatwierdza roczne i kadencyjne sprawozdania okręgowej rady lekarskiej, okręgowej komisji rewizyjnej, okręgowego sądu lekarskiego, okręgowego rzecznika odpowiedzialności zawodowej oraz sprawozdania okręgowej komisji wyborczej
  4. rozpatruje wniosek w sprawie udzielenia absolutorium okręgowej radzie lekarskiej
  5. uchwala regulaminy
    a) okręgowej rady lekarskiej,
    b) okręgowej komisji rewizyjnej
  6. ustala liczbę członków organów izby i okręgowej komisji wyborczej
  7. dokonuje spośród delegatów na zjazd wyboru prezesa i członków okręgowej rady lekarskiej, okręgowego rzecznika odpowiedzialności zawodowej, członków okręgowej komisji rewizyjnej, członków okręgowej komisji wyborczej oraz delegatów na Krajowy Zjazd Lekarzy
  8. dokonuje spośród delegatów lub spośród lekarzy wskazanych przez ustępujący okręgowy sąd lekarski wyboru członków okręgowego sądu lekarskiego oraz spośród delegatów lub spośród lekarzy wskazanych przez ustępującego okręgowego rzecznika odpowiedzialności zawodowej wyboru zastępców okręgowego rzecznika odpowiedzialności zawodowej
  9. określa wykaz funkcji w okręgowej izbie lekarskiej, których pełnienie może być wynagradzane.
  • Delegatura Łódzka

    • Abramowicz Włodzimierz
    • Balińska-Wilk Kinga
    • Banaś Izabela
    • Banyś Andrzej
    • Bednarek-Drath Anna
    • Biechoński Piotr
    • Bielec Filip
    • Bielecki Filip
    • Błaszczyk Barbara
    • Błażejczyk Anna
    • Bobrski Michał
    • Boroński Bartosz
    • Borysewicz-Charzyńska Krystyna
    • Chruściel Piotr
    • Cukras Zbigniew
    • Czekalski Paweł
    • Dobrakowski Łukasz
    • Dobrogowski Miłosz
    • Doliwa-Augustowska Aneta
    • Duda Rafał
    • Dulińska Barbara
    • Dutkowski Tomasz
    • Figas-Kubica Elżbieta
    • Fijałkowski Marek
    • Filip Maria
    • Filipińska Renata
    • Filipowska Małgorzata
    • Gach Marcin
    • Gańczarczyk Anna
    • Gerstenkorn Andrzej
    • Goch Jolanta
    • Golański Ryszard
    • Gorąca Klaudia
    • Hańcka Jolanta
    • Hilt Aleksandra
    • Holder Anna
    • Jasek Łukasz
    • Jaszczuk Elżbieta
    • Jonakowski Mateusz
    • Józefowicz-Korczyńska Magdalena
    • Jóźwiak Andrzej
    • Kaczmarek Januariusz
    • Karauda Tomasz
    • Karpiński Przemysław
    • Kasiarz Anna
    • Kaźmierczak Dorota
    • Kijas Zbigniew
    • Klichowicz Lidia
    • Knop Alicja
    • Kołodziej-Kowalska Emilia
    • Kopera Barbara
    • Korkus Arkadiusz
    • Kowalczyk Mateusz
    • Koza Piotr
    • Koziarska-Rościszewska Małgorzata
    • Kozłowska-Kijewska Maria
    • Kralkowska Ewa
    • Kroc Łukasz
    • Krzyżanowski Grzegorz
    • Kuc Anna
    • Kulińska Maria
    • Kuncman Wojciech
    • Lasota Jan
    • Lewandowska Marta
    • Lewandowski Miłosz
    • Lipińska Joanna
    • Lubartowicz Agnieszka
    • Luks Bartosz
    • Łagodziński Artur
    • Łaszkiewicz Wojciech
    • Łuczak-Bartłomiejczyk Daria
    • Maćczak Anna
    • Maszke Marcin
    • Mazurkiewicz Maciej
    • Mikosiński Paweł
    • Misiak Piotr
    • Miśkowiec Dawid
    • Nadolski Marek
    • Obzejta Fabian
    • Ojrzanowski Marcin
    • Olczyk Diana
    • Olszak Olga
    • Owczarek-Bobrska Anna
    • Pabjańczyk Wojciech
    • Pakuła Dariusz
    • Patecki Damian
    • Pawliczak Filip
    • Pazdrak Michał
    • Pierlejewski Filip
    • Pietrzkowicz Magdalena
    • Pietrzykowska Marta
    • Piwowarczyk Paweł
    • Płużański Filip
    • Proc Patrycja
    • Prochaska Janusz
    • Pypeć Lesław
    • Pyrek Adam
    • Rojek Bartłomiej
    • Rościszewski Paweł
    • Sierczak-Dzikowska Daniela
    • Skrzypek-Mikulska Agnieszka
    • Spałka Jakub
    • Stasiak-Maszke Agnieszka
    • Stefańczyk Ludomir
    • Stolarek Robert
    • Suchorzewski Andrzej
    • Szafraniec Wojciech
    • Sztobryn Michał
    • Szubert-Nowosielecka Edyta
    • Szymański Andrzej
    • Szymczyk Ewa
    • Świda Bartłomiej
    • Święs Andrzej
    • Tarka Agnieszka
    • Timler Dariusz
    • Tokarska Kamila
    • Turska Bożena
    • Wasiak Janusz
    • Wasilewski Mikołaj
    • Wilkosz Jacek
    • Winczyk Kaja
    • Włodarczyk Maciej
    • Wosik-Erenbek Marzenna
    • Zatke-Witkowska Małgorzata
    • Zawodny Tomasz
    • Zieliński Paweł
    • Zioło Jan
    • Zwierzchowski Andrzej
    • Żołądek Jan
  • Delegatura Piotrkowska

    • Białaczewski Andrzej
    • Budnik Marcin
    • Chełpa Andrzej
    • Chrostowski Jacek
    • Dziubałtowska-Horyń Grażyna
    • Flejterski Artur
    • Gradowski Grzegorz
    • Hoffer Zdzisław
    • Janosik-Kubicka Dominika
    • Jaskólski Marek
    • Jaworska-Zienkiewicz Sylwia
    • Józefacki Leszek
    • Józefiak Jakub
    • Kimelski Roman
    • Lizis Tadeusz
    • Malicki Cezary
    • Mazur Grzegorz
    • Milczarek-Łukowiak Maria
    • Niedzielski Adam
    • Pachulska Marzanna
    • Pacześ Ewa
    • Polityło-Lewandowska Beata
    • Popiński Krzysztof
    • Pryczak Elżbieta
    • Pyziak Andrzej
    • Sobótka Maciej
    • Stegliński Sebastian
    • Ściana Sebastian
    • Uciński Andrzej
    • Walczykowski Krzysztof
    • Walkowiak Paweł
    • Wojciechowska Elżbieta
    • Wyrwas-Meckier Beata
    • Zaborowski Jacek
    • Zochniak Krzysztof
  • Delegatura Sieradzka

    • Dąbkowska Krystyna
    • Denys-Ptaszyńska Ewa
    • Dutkowski Cezary
    • Elerowska Irena
    • Jaksa-Klimas Zofia
    • Juzala Ireneusz
    • Kardas Włodzimierz
    • Kraszewski Robert
    • Kuchnicka Andżelika
    • Lis-Owczarek Anna
    • Mastalerz-Czapnik Renata
    • Pająk Jolanta
    • Panek Radomir
    • Pierzynka Jadwiga
    • Sadłecka-Pawlak Teresa
    • Sujka Robert
    • Urban Artur
    • Wesołowska Agata
    • Zwolińska Beata
  • Delegatura Skierniewicka

    • Badek Lech
    • Bąbińska-Zygmunt Marzena
    • Białek Paulina
    • Biedrzycka-Kądziela Teresa
    • Diks Dariusz
    • Gruda Bożena
    • Iskierka Magdalena
    • Jackowski Rafał
    • Lindorf Małgorzata
    • Malanowicz Grzegorz
    • Mączyńska Anna
    • Osica Michał
    • Pawłowska Anna Katarzyna
    • Pietraszko Agnieszka
    • Wawrzyńczak Agata
    • Wnuk Ewa
    • Zalewska Małgorzata

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.